SEPETİM
Cildirins

400 ₺ lik daha ürün aldığınızda

Kargo ücreti bizden...

Cildirins

(9) Ürün

Gösterilen : 0 - 9 toplam 9

İlk Durak Hastane Çıkış Setleri

Bebeğinize kavuşmanın heyecanını yaşadığınız o güzel yolculukta doğduğu anı hayal etmek, onunla biriktireceğiniz güzel anıları düşünmek bunların hepsi sizi mutlu etmeye yeter. Fakat bir yandan da bebeğinizin ihtiyaçlarını düşünürken bulursunuz kendinizi. Bebeğinize dünyaya ilk gözlerini açtığı anda giydireceğiniz kıyafet olan yeni doğan zıbın sizin için çok önemlidir. Çünkü bebeğinizin tenine temas edecek ilk ürünü belirlemek üzeresiniz.

Bu seçim aşamasında da doğruyu yanlıştan ayırıp en iyi yeni doğan hastane çıkış seti modelini tercih etmeye çalışırsınız. Doğum sırasında ve sonrasında evinize dönene kadar bebeğinizin ihtiyacı olan tüm kıyafet ve eşyalar için kullanacağınız anne bebek çantanızın demir başı şüphesiz yeni doğan bebek kıyafetleri olur. İşte bu heyecanlı bekleyiş ile yaptığınız hazırlıkta bir de bu kıyafetlerin tamamlanması aklınızı karıştırmasın diyerek tam size göre bir çözümle mağazamız karşınızda. Yeni doğan hastane çıkış seti bebeğinize eksiksiz olarak ihtiyacı olan her şeyi bir pakette sunuyor.

Tabi ki bu seti Çıldırıns ürünleri ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Yüzde yüz pamuklu hastane çıkış takımları, farklı renk ve desenlerde zıbınlar, minicik bebek takımları ile mağazamızda sizleri bekliyoruz.

Mağazamızda birbirinden güzel ve rengarenk olan zıbın setleri ikili takım seçeneklerinden başlayarak onlu yeni doğan zıbın setlerine kadar ilerlemektedir. Sıfır üç aydan başlayan bebek takımlarımız mağazamızın tüm ürünlerinde olduğu gibi yeni doğan bebeğinizin cildine zarar vermeyen sentetik olmayan kumaş kalitesi ile üretilmiştir.

Yeni doğan zıbın modellerimiz erkek ve kız bebekler için ayrı olarak üretilmiştir. Kız bebek zıbın modellerinde pembe ve sarı renkleri öne çıkarken, erkek bebek zıbın modellerinde mavi, hardal ve krem renkleri ön plandadır.

Bebeklerinizin doğum hazırlığında tüm ihtiyaçlarınızı sağlıklı ürün ve uygun fiyat güvencesiyle tamamlamanız için tüm ebeveynleri Çıldırıns’a bekliyoruz!

 Yeni Doğan Bebekler İçin Özenli Kıyafetler

Yeni doğan bebekler doğdukları ilk günden itibaren çok güzel giyinirler.  Anne babalar olarak bizler de bebeklerimizin tatlılıklarına tatlılık katmayı çok severiz. Fakat bebek zıbın takımları tercihiniz sadece bebeklerinizin görüntüsü için değil sağlıkları noktasında da çok önemlidir. Bebeklerinizin cildi hassas olduğu için tahriş olmaya da daha yatkındır. Bu sebeple bebeklerinizi giydirirken özenli davranmalı ve bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Bebeğiniz için seçtiğiniz yeni doğan bebek kıyafetleri yumuşak, pamuklu ve vücut ısısını korur nitelikte olmalı, elastik özellikler ve sentetik kumaş yapısı içeren ürünlerden ise uzak durmalısınız. Bebek zıbın takımları seçiminizde setin rahatlığına, bebeğinize konfor sağlamasına, giydirdiğiniz takımın bebeğinizin hareket alanını daraltmamasına dikkat etmelisiniz.

Bebeğiniz dünyayı keşfettiği bu dönemde her şeyi merak eder. Ve merakını beş duyu organını da kullanarak gidermek ister. Tatmak da bunlardan biridir. Bu dönemde bebeğiniz her şeyi ağzına almak isteyebileceği için bebeğiniz için seçtiğiniz yeni doğan bebek kıyafetleri düğme ve fermuar gibi materyalleri fazla olmayan ürünler arasından tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizin yeni doğan kıyafeti mevsim normallerine uygun olmalıdır. Bebeğinizin kıyafeti ideal oda ısısına uygun olmazsa bebeğiniz üşüyebilir ya da terleyebilir. Kış aylarında doğum yapıyorsanız seçtiğiniz ürünlerle bebeğinizin üşümemesi için önlem alabilirsiniz. Yazın bebek sahibi olacaksanız da bebeğinizin terlemesinin önüne geçmelisiniz. Seçtiğiniz hastane çıkış seti bebeğinizin doğduğu mevsim şartlarına uyum sağlamalıdır.

Bir diğer dikkat gerektiren konu da yeni doğan bebekler için alınan kıyafetler de beden seçimidir. Anne babalar kıyafet seçimlerinde yaş faktörünü esas alarak yanlış tercihler yapılabiliyor. Dünyaya yeni gelen bebeğinizin ilk haftalarda özellikle ilk üç dört aylık dönemde çok hızlı büyüyeceğini bilmelisiniz. Ve aldığınız yeni doğan hastane çıkışı setleri başta olmak üzere bebeğiniz için seçtiğiniz kıyafetlerde yaşı değil kilo unsurunu değerlendirmelisiniz

Ayrıca yeni doğan bebek kıyafetleri sık sık yıkanacağı için yıkanabilir ve ütülenebilir ürünler tercih etmelisiniz.

Kıyafet değiştirmek söz konusu olunca zaten keyifleri kaçan bebeklerinizi daha çok huzursuz etmemek için kolay giyilip çıkarılan kıyafetler seçebilirsiniz.

Özellikle sert yakalı ve dikişli kumaşlardan üretilmiş yeni doğan bebek kıyafetleri seçeneklerinden kaçınarak bebeğinizin cildini tahriş olmaktan koruyabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Takımları Fiyatları

Yeni doğan bebek kıyafetleri kategorisi her bütçeye uygun ve çok çeşitli ürünleri içerisinde barındırır. Yeni doğan bebek kıyafetleri fiyatları da seçtiğiniz bebek zıbın setleri veya takımların önce kalitesine daha sonra da içeriğine göre farklılık gösterir.

Uzun kullanım vaat etmeyen ürünlerin sık sık yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Kaliteli ürünler daha pahalı dursa da bu kıyafetler daha geç yıpranacağı için bebeğiniz daha uzun süre kullanabilir. Bu da hem bebeğinizin cildine zarar vermeyen ürün giydirmektir. Hem de ev ekonominize destek olmak demektir.

Hastane Çıkış Setleri Temizliği

Yeni doğan bebeğiniz için bütün hazırlıklarınızı tamamladınız. Anne bebek çantanız eksiksiz olarak hazır. Ama şimdi de aklınız, bebeğiniz henüz giymeden kıyafetlerini yıkamanız gerekir mi? Çok temiz olması demek çok yoğun programlarla mı yıkamaktır? Gibi sorularla mücadele ediyor.

Bebeğinizin yeni doğan bebek kıyafetleri kendisi giymeden önce bir kez yıkanmalıdır. Bebeğinizin kıyafeti sağlıklı kumaşlardan üretilerek hijyenik ortamlarda hazırlansa da size ulaştırılırken nakliye araçları kullanılır. Bu esnada oluşabilecek bakteri oluşumuna karşın aldığınız yeni doğan zıbın seti yıkanmalıdır.

Fakat yüksek ısıda yıkanarak yeni doğan bebek kıyafetleri yıpratılmamalıdır. Bebekleriniz gibi hassas olan yeni doğan bebek kıyafetleri elde yıkanırsa daha iyi olur. Makinede yıkayacaksanız önerimiz elde yıkama programları veya düşük yoğunlukta yıkama programlarıdır.

Bebek zıbın setleri yıkanırken en az kimyasal içerikli deterjanları kullanmalı ve deterjan kalıntısı bırakmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca yeni doğan bebek kıyafetleri rutubet olmayan ortamda kurutulup, düşük ısıda ütülenebilir.

 

 

 

YUKARI