SEPETİM
Cildirins

400 ₺ lik daha ürün aldığınızda

Kargo ücreti bizden...

Cildirins

Kategoriler

Yaş

Renkler

(2) Ürün

Gösterilen : 0 - 2 toplam 2

Annelerin En Çok Tercih Ettiği Bebek Tek Alt Modelleri

Bebek kıyafetlerinin işlevsel olmaları, bebekleri soğuk kış aylarında sıcak tutarken sıcak yaz aylarında da terletmemeleri çok önemlidir. Bebek giysilerinin bu önemine bir de tatlı renk ve desenlerde farklı modelleri eklenmiştir. Takımlar, tulumlar, badi- sweat ve bebek tek alt modelleri. Bebek giysileri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi bebek tek alt parçadır.

Bebek tek alt modelleri bebeklere pratik bir şekilde giydirilip çıkartılabildiği için anne babalara kullanım kolaylığı sağlar. Dünyaya yeni gözlerini açmış olan bebeğinize bu adaptasyon sürecinde kendisini sıkan giysiler rahatsızlık verir. Bebek tek alt parçalar bu konuda bebeklere konfor sağlar. Ayrıca bu büyüme sürecinde Dünya’yı keşfetmeye meraklı olan bebeğiniz her şeye dokunmak ve tatmak isteyecektir. Ve onun emeklediği, yürüdüğü, koştuğu, düştüğü dönemlerde en çok kullanacağız bebek giysisi kesinlikle bebek tek alt modelleri olacaktır.

Bebek Tek Alt Modeli Seçmek

Bebeğiniz en önemli varlığınız. Onunla ilgili her konu ve temas ettiği her şey sizin dikkat alanınız içinde yer alıyor. Bebek tek alt için alışveriş yaparken hangi noktalara dikkat etmek gerekiyor dersiniz? Öncelikle bebeğinize aldığınız tek alt parçanın bebeğinizin hassas cildini tahriş etmemesi gerektiği için yüzde yüz pamuklu ve antibakteriyel ürünler tercih etmelisiniz.

Bebeğinize seçtiğiniz bebek tek alt parça bebeğinize konfor sağlamalıdır. Onun hareket alanını kısıtlamamalıdır. Aldığınız ürün bebeğinizin bedenine uygun olmalıdır. Çok dar ya da çok bol olan bebek tek alt modelleri tercih etmemelisiniz.

Bebek tek alt modelleri çeşitlilik alanında çok geniş bir alanda yer alır. Bu sebeple her mevsime uygun bebek tek alt parça bulmanız mümkündür. Soğuk kış aylarında patikli tek alt model ile bebeğinizi hem rahat giydirebilir hem de üşümemesini sağlayarak hasta olmasını engelleyebilirsiniz. Yaz mevsiminde ise patiksiz tek alt parçalar ile terlemesini engelleyerek bebeğinizin vücut ısısının korunmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca hem bebeğinizin içinde rahat hareket etmesi hem de kendi ekonominiz için çok hızlı büyüyen bebeklerinize çok olmasa da bir beden büyük bebek tek alt seçerek bebeğinizin kıyafetini hem daha uzun süre kullanmasını sağlamış hem de ekonomik bir adım atmış olursunuz.

Bebeğiniz için tek alt parçası alacağınızda ihtiyacınıza göre bebek ikili tek alt set modellerini ve üçlü tek alt takımlarını tercih etmeniz daha hesaplı olacaktır. Çünkü takım halinde satılan ürünler tek başına satılan ürünlerden daha uygun fiyatlıdır. Bu şekilde ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Bebeğinize aldığınız alt parça ile bebeğinizin elbise dolabında bulunan üst parçaları kombinleyerek alt-üst takım oluşturabilirsiniz.

Minik bebeğinizin bez kullandığı dönemde sık sık altının değiştirilmesi gerekir ve bu süreçte bebek alt giysisi istenmeyen kazalara maruz da kalabilir. Ne zaman ve nerede ne yapacağı hep sürpriz olan bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde parkta, yere oturup veya düşüp yine üzerini kirletebilir. Zaten bebeğinizin uzun süre aynı kıyafeti giymesi hassas olan yapısında bakteri oluşmasını arttırabileceği için günde iki üç kez bebek tek alt parçası değiştirmeniz normaldir. Bu nedenle bebek tek alt modelleri yedeklemelidir. İhtiyaç görmediğiniz durumlarda bile hazırlıklı olmalısınız. Özellikle evden çıkarken yedek bebek tek alt modelleri yanınızdan ayırmamalısınız.

Birbirinden Cici Bebek Tek Alt Modelleri

Bebek tek alt modelleri kız bebeklerimiz için de erkek bebeklerimiz için de çok şık parçalar sunmaktadır. Adeta iki cinsiyet için üretilen modeller güzelliği ile birbiriyle yarışmakta ama aralarında seçim yapılamamakta ve ebeveynlerin tüm modellerde gözleri kalmaktadır.

Bebek tek alt parçalar dilerseniz bebeğinizin uykusuna ya da gündelik hayatına eşlik edebilir. Ya da özel günlerde çok şık takımların alt parçaları olabilir. Bebek tek alt modelleri ile bebeğinizi bir doğum günü, düğün veya nişanın prensesi ya da prensi yapabilirsiniz.

Patikli bebek tek alt modelini her zaman kullanabileceğiniz gibi özellikle ilk aylarda tercih etmelisiniz. Çünkü bebeğiniz yeni doğduğu zamanlarda kendini de keşfetmeye başlar. Bebeğinizin ayaklarını sıklıkla giydirdiğiniz çoraptan kurtarmaya çalışırken görebilirsiniz. Kız ve erkek bebek patikli tek alt modeli siz anne babalar için bebeğinizin ayakkabı giymeye başlayacağı döneme kadar kurtarıcı olacaktır. Mağazamızı ziyaret ederek bebeğinize ikili ve üçlü tek alt set ile tek parça olan tek alt modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca bebek cinsiyetlerine göre özel olarak üretilen patikli kız bebek tek alt ve erkek bebek tek alt yazı baskılı modeli ve en eğlenceli formu ile sevgili minikler için hazırdır.

Bebeklerinize çok yakışacak diğer bir seçenek de patiksiz bebek tek alt modelidir. Bu modeli de biraz daha büyümüş, en azından dünyada altı ayını tamamlamış olan bebeklerinize özellikle de yaz günlerinde tercih edebilirsiniz. Mağazamızda üç ay ile on sekiz ay arasında değişen beden seçenekleriyle farklı renklerde sunulan hayvan figürlü bebek tek alt parçasına ulaşabilirsiniz.

Anne babalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri de rahatlığı ve spor şıklığı ile öne çıkan eşofman bebek tek alt modelleri olmaktadır. Bu modeller bebeğinizi sıkmaz, hareketlerini kısıtlamaz ve kendisine bir konfor alanı sağlar.

Bu birbirinden güzel modellerin sahibi olmak için Çıldırıns size bir tık mesafede!

Uygun Fiyatlarla Gerçek Kalite İçin Çıldırıns’ı Tercih Edin!

Ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olmayı tüm anne babalar ister değil mi? İşte bu fırsat sizin için Çıldırıns’ta!

Mağazamızda yer alan tüm ürünlerimizin yüzde yüz pamuklu ve antibakteriyel olması ile bebeğiniz için size kalite güvencesi veriyoruz! Bunun yanında ödeme yaparken kapıda ödeme ve diğer ödeme yöntemlerini kullanma imkanı sağlıyoruz. Kaliteli ürünler ile aile ekonominizin destekçisi olan Çıldırıns güzel bebeklerini giydirmeyi bekliyor!

 

 

 

 

YUKARI