SEPETİM
Cildirins

250 ₺ lik daha ürün aldığınızda

Kargo ücreti bizden...

Cildirins

KOZA GRUP BLOG

Bebek Çıtçıtlı Badi Avantajlarını Keşfedin

Bebek Çıtçıtlı Badi Avantajlarını Keşfedin

Bebeklerin en rahat ettiği giyim ürünleri arasında yer alan bebek çıtçıtlı badi modelleri ebeveynler için de oldukça avantajlıdır. Hem konforlu hem de kullanışlı bir kıyafet olan bebek çıtçıtlı badi çeşitleri pratik bir şekilde giydirilebilmesinden dolayı da sıkça tercih edilir.

Koza Grup 16 May 2022
0
BEBEK ALT GİYİM

BEBEK ALT GİYİM

Bebek giysileri arasında en fazla satın alınan ve sürekli değiştirilen kıyafetler bebek alt giyim çeşitleridir. Bunlar patikli, patiksiz pijamalar, külotlu çoraplar, şortlar ve pantolonlardır.

Koza Grup 14 May 2022
0
DOĞAL VE RAHAT: BEBEK TAKIMLARI

DOĞAL VE RAHAT: BEBEK TAKIMLARI

Bebek alt üst takım arayışlarınızda özellikle doğal ve sentetik kumaşlara dikkat etmeli, bebeğinizin tenine alerjik etki yapabilecek hiçbir faktörün bulunmamasına dikkat etmelisiniz.

Koza Grup 14 May 2022
0
BEBEK BORNOZU

BEBEK BORNOZU

Bebek banyo havlusu kullanımdan önce ve sonra mutlaka dezenfekte edilmesi gereken bir bebek ürünüdür. Özellikle de mağazadan yeni alınmış bir bebek bornoz modeli bebeğiniz kullanmadan önce doğal içerikli bir temizleyici ile yıkanıp güneş ışığında sterilize edilmesi için kurumaya bırakılmalıdır. Öte yandan kullanımdan sonra da eğer hızlı bir şekilde kuruması mümkün değilse mutlaka bir sonraki kullanımdan önce yıkanmış ve kurutulmuş olmalıdır. Bebek bornozu yıkarken aynı zamanda kullanacağınız çamaşır temizleme ürünleri, deterjanlar ve yumuşatıcı gibi ürünlerin içeriğine dikkat etmeniz gerekir.

Koza Grup 13 May 2022
0
Bebek Çıtçıtlı Body Nasıl Kullanılır?

Bebek Çıtçıtlı Body Nasıl Kullanılır?

Bebeklerin bez değişimi sırasında huzursuz olması ve bu işlemin bazı bebek kıyafetlerinde uzun sürmesi nedeni ile ebeveynler de huzursuz olabilir. Bu nedenle de bebeğinizin bezini daha pratik bir şekilde değiştirmenize yardımcı olan bebek çıtçıtlı body ürünlerini kullanabilirsiniz. Yalnızca alt kısımlarını açarak kolayca bebeğinizin bezini değiştirmenize yarayan bebek çıtçıtlı atlet sayesinde hem zaman kazanıp hem de bebeğiniz sıkılmadan alt değiştirme işlemini gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Koza Grup 13 May 2022
0
BEBEK UYKU TULUMU NASIL KULLANILIR?

BEBEK UYKU TULUMU NASIL KULLANILIR?

Bebek tulum modelleri kullanırken bebeğinizin sağlık ve güvenliği için dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Son derece sevimli ve şık bir görünüm sunan, aynı zamanda da pratik bir giyim ürünü olan bebek uyku tulumu ürünleri oldukça popülerdir. Bebek uyku tulumu kullanımında önemli olan bazı detayları şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

Koza Grup 07 May 2022
0
Bebek Alt Giyim Ürünlerinde Bu Detaylara Dikkat Edin!

Bebek Alt Giyim Ürünlerinde Bu Detaylara Dikkat Edin!


Bebeklerin belli bir döneme dek vücutlarındaki enerjiyi atmaları için kullanabildikleri tek uzuvları bacaklarıdır. Bu nedenle de bu hareketlerin daha rahat ve konforlu olabilmesi için de bebek alt giyim ürünlerindeki esneklik ve rahatlık da önem taşımaktadır. Bebeğinizin daha konforlu bir gün geçirmesi ve yaptığı egzersizleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesi için alacağınız bebek alt giyim ürünlerinin mutlaka esnek, doğal ve sağlıklı kumaşlardan üretilmesine özen göstermeniz gerekmektedir.

Koza Grup 28 Nis 2022
0
BEBEK ÇITÇITLI BADİ NASIL GİYDİRİLİR?

BEBEK ÇITÇITLI BADİ NASIL GİYDİRİLİR?

Yeni anne ve baba olmuş ebeveynler için son derece endişe verici bazı bebek işlerinden biri olan bebek giydirmek, aslında sanıldığı kadar zor ya da tehlikeli değildir. Bebeklerinin çoğunlukla canını yakacağını düşünen ve bu nedenle de bebeklerini çok uzun sürede giydiren ebeveynler için de büyük bir kolaylık sağlayan bebek çıtçıtlı badi ürünleri bir kurtarıcı görevi görür de diyebiliriz.        

Koza Grup 26 Nis 2022
0
Bebek Takımları Neye Göre Seçilmelidir?

Bebek Takımları Neye Göre Seçilmelidir?


Bebek takım satın alırken, bebeğinizin hem sağlığı hem de konforu için birçok farklı konuya dikkat etmek gereklidir. Özellikle de yenidoğan bebeklerde alınacak bebek seti gibi ürünler konusunda oldukça hassas olmak gerekir.

Koza Grup 09 Nis 2022
0
Bebek Çıtçıtlı Badi Konforunu Biliyor Musunuz?

Bebek Çıtçıtlı Badi Konforunu Biliyor Musunuz?

Bebek çıtçıtlı badi en kullanışlı ve pratik bebek giyim ürünlerinden biridir. Anne ve babalara hem zaman kazandırması hem de bebeklerin rahat etmesi için oldukça uygun ve bir o kadar da sevimli bir bebek kıyafeti olan bebek çıtçıtlı badi modellerinin avantajlarını öğrenmek ister misiniz?

Koza Grup 08 Nis 2022
0
YUKARI