Sevgili Çıldırıns Ailemiz;
Bayram öncesi son kargo çıkış 12 Haziran 2024 Çarşamba günüdür.
12 Haziran 2024 Çarşamba İtibarile Verilen Siparişler Bayramsonrası Sırasıyla Kargolanacaktir.


KOZA GRUP BLOG

HER SEZONA OUTLET BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİ

HER SEZONA OUTLET BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİ

Her anne baba bebeğine hem kaliteli hem de şık ürünler giydirmek ister. Aynı zamanda da bebeğinin cildine zarar vermemesini ister. Bebek elbiseleri tamamen pamuk ve antibakteriyel ürünlerdir. Bebek tulum kışlık için bebeğinize en iyi şekilde tasarlanmış soğuk geçirmeyen, bakteri ve mikrop tutmayan ürünlerdir. Yaz için en iyi tercihiniz olacak bebek elbisesi modelleri ile birbirinden renkli mi renkli ürünleri bebeğinizin narin cildinde hayat bulacak.

Koza Grup 28 Eki 2022
0
ERKEK BEBEK 3’LÜ TAKIM İLE SOĞUK HAVALARA HAZIRLIK

ERKEK BEBEK 3’LÜ TAKIM İLE SOĞUK HAVALARA HAZIRLIK

Bebeğinizin narin cildine soğuk havalarda sıcak bir dokunuş yapmak hırka pantolon takım ürünleriyle mümkün. Bebeğinizin vücuduna en iyi seçenek olan antibakteriyel olarak hazırlanan bebek takımları %100 pamukludur. Tüm bebek hırka modelleri için kullanılan pamuklu içerikler sizin ve bebeğinizin en iyi tercihi olmakla birlikte yumuşak minik ciltlerine sürtündüğünde tahriş olmalarını önler. Diğer kumaşlara nazaran daha iyi hava alınmasını sağlar ve bebeğinizin cildindeki nemin kolayca emilmesine izin verir.

Koza Grup 27 Eki 2022
0
MAVİ BEBEK KASKET ŞAPKA MODELİ

MAVİ BEBEK KASKET ŞAPKA MODELİ

Bebek aksesuarları arasında öne çıkan ve bebeğin şirinliğini artıran ürünlerin başında bebek kasket şapka modelleri gelmektedir. Bebeğin kafasının dış etkenlere karşı korunmasının yanı sıra son derece yakışan bir aksesuar olan bebek kasket modelleri ebeveynlerin çocukları için vazgeçemedikleri ürünlerin başında gelmektedir. Bebeğin son derece şirin görünmesini sağlayan kasket modelleri seçimi titizlik gerektiren bir süreçtir. Ebeveynler, bebek şapkaları seçimi yaparken dikkatli davranmalıdır.

Koza Grup 19 Eki 2022
0
BEBEK BORNOZ TAKIMLARI VE FİYATLARI

BEBEK BORNOZ TAKIMLARI VE FİYATLARI

Bebek bornoz takımları, ailelerin en kıymetlilerinin banyo sonrası keyiflerinin yarım kalmaması, konforlarının ve sağlıklarının korunması adına son derece önemli ürünlerdir. Bebek bornoz modelleri seçimi yapılırken, sağlıklı ve kullanışlı olduklarından emin olmak gerekmektedir. Bebek bornoz takımları ve fiyatları, bu ikili ilişkinin uyumu ile belirlenmektedir. Bebek havlu seti de seçimi ve kullanımı ile özen gerektirmektedir.

Koza Grup 17 Eki 2022
0
MÜSLİN BEBEK ÖRTÜSÜ MODELLERİ

MÜSLİN BEBEK ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Anti-alerjik olması ve terletmeyen bir kumaş olması nedeniyle bebekler için genellikle müslin bebek örtüsü tercih edilir. Bebekler için kullanılan müslin bebek örtüsü aynı zamanda nefes alabilen bir yapıya sahip olduğundan bebeğinizin rahat bir uyku uyumasını yardımcı olmaktadır.

Koza Grup 13 Eki 2022
0
HASTANE ÇIKIŞI ÇANTASI LİSTESİ NASIL OLMALI?

HASTANE ÇIKIŞI ÇANTASI LİSTESİ NASIL OLMALI?

Şüphesiz ki yaşamın en tatlı telaşlarından biri, ailenin en küçük bireyini beklerken yapılan hazırlıklardır. Varlığından haberdar olduğunuz anda koşulsuz bir sevgiyle dolan yüreğiniz bebeğiniz için her zaman en iyisini ister ve her şeyin kusursuz olması için elimizden geleni yaparız. Hamileliğin son aylarına yaklaşırken doğum planları yapılmaya, hastane çıkış doğum çantası listesi hazırlanmaya başlamak sizin için oldukça önemli ve gereklidir.

Koza Grup 12 Eki 2022
0
BEBEK ALT AÇMA MİNDERİ KULLANIMI

BEBEK ALT AÇMA MİNDERİ KULLANIMI

Anneler için temiz ve pratik bebek alt açma deneyimi oldukça önemli bir surumdur. Bebeğin altını açarken ortalığı pisletmemek, bebeğin rahatından ve keyfinden ödün vermemek ya da pratik bir biçimde alt açma sürecini tamamlamak gerekir. Hal böyleyken peki bebek altı açmayı kolay kılmanın yolu var mıdır? Bebek alt açma örtüsü tavsiyeleri neler? 

Koza Grup 10 Eki 2022
0
TARZ VE SEVİMLİ: ÇILDIRINS BEBEK TULUMLARI 

TARZ VE SEVİMLİ: ÇILDIRINS BEBEK TULUMLARI 

Son derece sevimli birbirinden güzel modellere sahip olan bebek tulumları bebeğiniz için günlük kullanımda hem konfor sağlarken aynı zamanda da bebeğinizin oldukça şık bir görünüm elde etmesine de olanak sunacak giyim ürünleri arasında yer alır. Özellikle kız ve erkek bebek tulum modelleri ile beraber kullanabileceğiniz çeşitli aksesuar ve ayakkabı modelleri de bebeğiniz için harika kombinler oluşturmanıza yardımcı olur. 

Koza Grup 06 Eki 2022
0
YENİ DOĞAN BEBEKLER İÇİN BABY TİME BİBERON SETİ

YENİ DOĞAN BEBEKLER İÇİN BABY TİME BİBERON SETİ

Yeni doğan bebekler için sıkça kullanılan biberon emzik seti gibi ürünler oldukça kullanışlı ve aynı zamanda da büyük bir ihtiyaçtır. Bebeğinizin ek gıdalara geçmesinin ardından kesinlikle satın alınması gereken baby time biberon modelleri birçok farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Kaliteli ve aynı zamanda da oldukça kullanışlı olan biberon seti fiyatları kalite ve model farkları ile belirlenmektedir.

Koza Grup 04 Eki 2022
0
SADE VE SEVİMLİ BEBEK BADİLERİ

SADE VE SEVİMLİ BEBEK BADİLERİ

Harika tasarımlara sahip birbirinden sevimli modellerde çıtçıtlı bebek badisi çeşitlerine sizler de bayılacaksınız. Günlük kullanımda özellikle de bebeğiniz için büyük bir konfor sağlayacak olan düz renk badiler hem kombinlemesi kolay hem de kullanım açısından son derece pratiktir. Bebeğinizin hareket kabiliyetini kısıtlamayan ve gün içerisinde son derece rahat hissetmesini sağlayacak aynı zamanda da sevimli tasarımlara sahip olan bebek badileri ile bebeğiniz için muhteşem kombinler yaratabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bebek badi fiyatları da birçok bebek giyim ürününe göre oldukça avantajlı ve uygun olması sebebiyle anne ve babalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. 

Koza Grup 01 Eki 2022
0

Blog Arama

Son Yayınlananlar

YUKARI