SEPETİM
Cildirins

400 ₺ lik daha ürün aldığınızda

Kargo ücreti bizden...

Cildirins

(616) Ürün

Gösterilen : 0 - 48 toplam 616

Ebeveynlerin Bebek Takımı İhtiyacı

Bebeğinin hep huzurlu hissetmesini isteyen anneler bebeklerinin sorunlarına hızlı çözümler üretmek isterler. O halde bebek takımları anne babalar için birer ihtiyaçtır. Dışarı çıkacağınızı veya da bebeğinizin üzerini kirlettiğini düşünün. Tam bu noktada bebek takımları sizi bebeğinize ne giydireceğinizi düşünmekten hangi alt parça ile üstü kombinleme ikileminden kurtararak zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bebek takımlarının ebeveynler tarafından diğer bir tercih edilme sebebi de pratik bir şıklık sunmasıdır. Rutin gibi düşünebildiğiniz bu kıyafet seçme işlemi aslında çok fazla zaman alır. Ve seçim süresi uzadıkça gerginliğiniz artar. Ama hazır olan zaten uyumunu ve tarzını beğenerek almış olduğunuz takımlar arasından seçim yapmanız hem zamanınızı almaz hem de bebeğinize giydirdiğiniz modelin uyumlu olup olmadığı konusunda çok düşünmemiş olursunuz.

Bebek takımı seçiminde ebeveynlerin dikkat ettiği tek şey şıklık değildir. Bebeğin rahat hissetmesi için bebek takımının sunduğu konfor da çok önemlidir. Alt üst şeklinde olan bu takımlar rahat parçalardır. Bebeğin belini sıkmayacak şekilde üretilmişlerdir. Kız bebek takım modelleri için de elbiseli modeller taçlar veya badilerle takım haline getirilerek konfor seviyesi arttırılmıştır.

Bebek takımları kullanmanın bir başka önemlim sonucu da aldığınız bebek takımını başka takımlar ile ya da alt üst tek parça olarak aldığınız ürünler ile kombin yapabilmenizdir. Belki de yeni aldığınız sadece bir bebek takımı ile birden fazla takım oluşturmuş olursunuz.

Giyim sektöründe tek olan parçalar daha pahalı takım halin olanlar daha uygun fiyatlı satıldığı için ayrı ayrı almayıp bir set halinde aldığınız bebek takımları ev ekonominiz için de daha hesaplı olur.

Birbirinden Şık Bebek Takımları 

Bebek takımları alanında desen ve renk skalası çok geniştir. Gün geçtikçe başka modellerde yetişkin olan bizleri bile şaşırtan tarzlarda tasarım ürünler üretilmeye devam ediliyor. Bu üretimler sayesinde gelişen bebek tekstil sektörü bu sayede her tarza ve her bütçeye cevap verebiliyor.

Her ne kadar yeni modeller artmaya devam etse de geleneğin bozulmadığı herkesin bildiği bazı modeller de her dönem popülerliğin koruyor. Evet! Salopetlerden bahsediyorum. Hem kız hem erkek bebekler için farklı tarzlarda karşımıza çıkan kız bebek salopet takım ve erkek bebek salopet takım modelleri ya tamamen geleneksel ya da o geleneksel formu modern tasarımlarla birleştirilmiş şekilde günümüze taşınmış durumda.

Mağazamızda bebek takımları sıfır ay ile yirmi dört- otuz altı ay aralığına kadar uzanmaktadır. cildirins.com adresini ziyaret ettiğinizde bebek takımı kategorisinin kızlar ve erkekler için farklı renk ve desenlerde özel olarak üretilip ikili ve üçlü setler halinde sizlere sunulduğunu görebilirsiniz.

Çıldırıns’tan Beyefendilere Özel Erkek Bebek Takımları

Çıldırıns’ta erkek bebekler için ikili, üçlü takım ve erkek bebek salopet takım modellerini bulabilirsiniz. Bu erkek bebek takımları baskılı, kapüşonlu, şişme ve kot yelekli, papyonlu, gömlekli, badili olarak çeşitli renk ve bedenlerde beğenilerinize sunulmuştur.

Çıldırıns’lı Prenseslerin Bebek Takımları

Çıldırıns kız bebek ikili takım, üçlü takım ve birbirinden farklı renk ve desenlerde kız bebek salopet takım modelleri üretmiştir. Kız bebekler için özel olarak hazırlanan bu ürünler şapkalı, badili, baskılı, elbiseli, leopar ve farklı birçok desende kız bebek takım modelleri sunmaktadır.

 

Bebek Takımları Seçerken Aman Dikkat

Bebek takımları seçerken bebeklerimizi bakterilerden korumamız gerekmektedir. Bu noktada sentetik olmayan pamuklu ürünler tercih etmeniz önemini arttıran bir konudur. Bebeğiniz için pamuklu ürünler tercih ederseniz ciltlerinin tahriş olmasının da önüne geçmiş olursunuz.

Bebek takımları alırken tercihlerinizi bebeğinizin kilosuna göre yapmalısınız. Çünkü bebeğiniz çok hızlı büyüyecektir. Ve her bebeğin gelişimi seçtiğiniz kıyafet üzerinde belirtilen yaş ile doğru orantılı olmayabilir.

Seçtiğiniz bebek takımları mevsime uygun olmalıdır. Bebeğinizi kalın giydirip üşütmemeniz doğrudur. Ancak mevsim normallerinin üzerinde kalın giydirerek ideal sıcaklığı aşmamalısınız. Yaz mevsiminde de terleyip tahriş olmaması için kalın giydirilmemeli ama çok ince giydirilip bebek ideal sıcaklığın altına da düşmemelidir.

Seçtiğiniz bebek takımının temizliğine en az bebek takımının kendisi kadar önem vermelisiniz. Bebek takımları temizlenirken en az kimyasal içerikli deterjanla yıkamalısınız.

Bebek Takımları Fiyatları

Bebek takımları ürün çeşitliliğini arttırdıkça fiyat çeşitliliğini de genişletmiştir. Bebek takımı fiyatları seçilen ürünün kalitesi ile doğrusal olarak artar veya azalır.

Öncelikli önerimiz bebeğiniz için pamuklu kumaştan üretilen ürünleri seçmenizdir. Ucuz diyerek hesaplı olduğunu düşündüğünüz kumaş kalitesi olarak düşük ürünler daha çabuk yıpranıp uzun süre kullanıma elverişli olmayabilir. Böyle bir durumda tekrar aynı üründen almanız gerekir ve uzun vadede bebek giysisi için daha çok yatırım olmuş olursunuz.

Bebeklerin gelişimlerinin en hızlı olduğu büyüme evrelerinde aldığını giysileri biraz büyük almanız da daha uzun kullanım süresi sağlayacaktır.

Bebek ikili takım ve üçlü takımları tercih etmeniz de farklı giysilerle takım yapma imkanı sağladığı ve tek alt ve üst olarak satılan ürünlere oranla bebek takımları fiyatları daha hesaplı olduğu için ev ekonomisi açısından mantıklı bir tercih olacaktır.

Gerçek Kalite Uygun Fiyat ile Çıldırıns

Mağazamız kurulduğu günden beri kaliteden ödün vermemiştir. Tüm ürünleri yüzde yüz pamuklu ve antibakteriyeldir. Bebeğinize sunduğu şık kıyafetlerin yanında kaliteli ürünleriyle de sağlık sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği anlamında önde ve gelişmiş olan mağazamız kalitesiyle sağlık konusunda siz ebeveynlere rahat bir nefes aldırırken fiyatlarının her bütçeye sesleniyor olması ile de tercih edilen bir marka olmuştur.

Ayrıca uygun fiyat anlayışını kapıda ödeme kolaylığı ve sunduğu diğer ödeme yöntemleri ile geliştirmiştir.

Hem hesaplı davranmak he de bebeğinizin sağlığından ödün vermeden kaliteli ürünlerle şık parçaları birleştirmek istiyorsanız Çıldırıns olarak sizi bekliyoruz.

 

 

 

YUKARI