SEPETİM
Cildirins

400 ₺ lik daha ürün aldığınızda

Kargo ücreti bizden...

Cildirins

Renkler

Yaş

(10) Ürün

Gösterilen : 0 - 10 toplam 10

Bebeğinizin Altını Temizlemenin Pratik ve Hijyenik Yolu/ Bebek Alt Açma Seti

Bebeklerin altlarının değiştirilmesi günlük bakımlarının en başında gelen unsurdur. Bebeklerin altları değiştirilirken sizin, kullandığınız malzemelerin ve bulunduğunuz ortamın çok hijyenik olması gerekir. Altları ıslansa bile huzursuz olan bebeklerimiz altlarını çok çabuk kirlettiği için ebeveynler olarak sık sık temizlememiz gerekmektedir. Bebeğimizin altını her mekan ve zaman diliminde değiştirebilecek şekilde hazırlıklı olmalıyız. Bebek alt açma bezi ise size ve bebeğinize pratiklik ve hijyeni sağlama konusunda destek olacaktır. Özellikle doğdukları ilk zamanlar daha hassas olan bebekler mikroplara karşı da daha duyarlı oldukları için bebek alt açma bezi temizlik konusunda annelerin içini rahatlatmaktadır.

Ebeveynlerin bebek alt açma seti sahibi olmaları hijyen sağlamak için gereklidir. Eskiden bebeklerin altı temizlenirken bu işlem alt açma minderi yerine örtü veya bir battaniye üzerinde yapılıyordu. Ve bu durum örtü ya da battaniyenin bebeğin üzerine de örtüldüğünü düşününce hijyenik bir durum değildi. Ayrıca hep ev ortamında olmayan anneler için dışarıda bebeklerinin altını temizlemek bir sorun haline dönüşmüştür. Bebeklerin altlarını kirletmelerinin bir zamanı olmadığı için parkta, Avm’de tüm sosyal ortamlarda bebeğinizin altını temizlemeniz gerekebilir. Böyle zamanlarda alt açma minderi bebeğinizin altını hijyenik bir şekilde almanızı sağlamasının yanında size bebeğinizin altını temizlemeniz için bir alan da açmış olacaktır.

Ayrıca bebeğinizin yatak çarşafının altına koyacağınız bebek alt açma minderi kötü sürprizleri de engelleyebilir. Annelerin zıbınlar, alt üst takımlar, bebek mamaları, bebek aksesuar ve eşyaları ile dolu olan çantalarında da bebek alt açma seti yer kaplamayarak anneler için avantaj sağlar.

Çıldırıns olarak bebeklerimizin hijyenini ve siz annelerin içinin rahat etmesini önemsiyoruz. Mağazamızda nohutlu ve ayıcıklı olmak üzere iki farklı model ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle erkek ve kız bebekler için özenle üretilen bebek alt açma seti sahibi olabilirsiniz. Yüzde yüz pamuklu ve antibakteriyal olan bebek alt açma seti içerisinde alt açma minderi ve bir adet yumuşacık yastığımız bulunmaktadır.

İşlevsel Bebek Alt Açma Bezi ve Kullanımı

Bebek alt açma bezi bebeğinizin sağlığı düşünüldüğünde en az bebeklerinizin kıyafetleri kadar önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü bu setle bebeğinizin hijyenini sağlayarak olası bir alerjik durumun da önüne geçersiniz.

Yeni doğan bebeği olan her annenin çantasında pişik kremi görmüşsünüzdür. Çok hassas olan yeni doğan bebeklerin altını değiştirirken pişik olmamalarına özen göstermelisiniz. Bebeklerin karnı tok altları kuru ise huzurludurlar. Bu bilinen kurala bir de pişik olmamaları durumunu ekleyebiliriz. Bebekler pişik olunca acı çektikleri için uyuyamazlar, bezlerini dahi altlarında bulundurmak istemezler. Uykuya ihtiyacı olan bebekleri deliksiz uykuda ve huzurlu görmek isteyen anneler için bu durum tedirginlik vericidir. Bu ihtimali önlemek için bebeklerinizin altını sık sık değiştirerek pişik kremi kullanmalısınız. Ayrıca bebeğinizin alt temizleme işlemini hijyenik kurallara uyumlu şekilde sağlamak için bebeğinizin altını önden arkaya doğru silmelisiniz.

Yumuşacık Battaniyeler Bulutların Üzerinde Bebekler

Bebeklerimizin hassas tenleriyle temasta bulunan her ürün ebeveynler için büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple bebeklerimizin tenine değen hatta onlarla bebeğimizi sarıp sarmaladığımız bebek battaniye ve bebek battaniyesinin üretildiği kumaş kalitesi dikkat edeceğimiz ilk unsur olmaktadır. En iyi bebek battaniyesi her zaman kaliteli kumaştan üretilen ve bebeğinize konfor sağlayabilendir.

Bebek battaniyesi bebeğinizi uykuya hazırlamanızda size yardımcı olurlar. Battaniyeye sarılan bebeğinizin ağzı, elleri ve gözleri battaniye ile temas halinde olur. Bu nedenle seçtiğiniz bebek battaniye modelleri sentetik malzemelerden üretilmemelidir. Doğal, yumuşak ve pamuklu olmalıdır. Çıldırıns’ın yüzde yüz pamuklu ve antibakteriyel bebek battaniye modelleri sayesinde bebeğiniz bulutların üzerinde olacaktır!

Mağazamızda nohut, angora ve müslin battaniye modellerimizden kendi tarz ve zevkinize uygun olanı seçmek için beklemeye gerek yok. Kaliteden ödün vermeyen bebek battaniye modelleri her bütçeye denk fiyatlarıyla tatlı miniklerle buluşmayı beklemekte!

Bebekleri için her zaman her şeyin en iyisini isteyen anne babalar en iyi bebek battaniyesi seçerken battaniyenin kalitesinden sonra ağırlığına da dikkat etmelidirler. Bu nedenle yünlü yerine pamuklu bebek battaniye seçerseniz daha hafif olan ürünü seçerek doğru bir tercih yapmış olacaksınız.

Bebek Battaniyesi Kullanım Alanları

Soğuk kış günlerinde sıcacık bebek battaniye modelleri ile bebeğinizi ısıtabilirsiniz. Hem de yumuşak dokudaki battaniye üzerinde yaptığı keyif bebeğinize haz verecektir. Ayrıca minik bebeğiniz bebek battaniye ile vücut ısısını dengeleyecek ve mışıl mışıl bir uyku deneyimi yaşayacaktır. Banyosunu yeni yaptırdığınız bebeğinizi yumuşacık battaniyesi ile ısıttıktan sonra küçük bedenini rahatlatacak kremler sürebilir ve bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırabilirsiniz.

Her zaman vücut ısısı korunan, üşümeyen ve rahat uykuya dalıp huzurlu ve kesintisiz bir uyku yaşayan bebeklerin psikolojik gelişimleri de bu sonuçtan olumlu anlamda etkilenir. Bu kadar küçük olduğu doğumunun ilk aylarında hiçbir şeyden haberdar olmadıkları sanılan bebekler her şeyi hissettikleri için bebeğinize böyle bir ortam sunmanız ona kendisini güvende hissettirecektir.

Uygun Fiyatlar ile Hem Sıcak Hem Temiz Bebekler

Bebeğinizin varlığını hissettiğiniz ilk andan beri onlar için her şeyin en iyisini istediğinizi biliyoruz. Çıldırıns ailesi olarak bebeklerinize en iyisini sunmak için bu yolda sizlere destek oluyoruz! Bebek battaniye modelleri ile bebeğinize konforlu bir sıcaklık sunarken bebek alt açma seti ile de sizlere alt temizleme işleminizde kolaylık bebeğinize hijyen sağlıyoruz!

Hem de siz anne babaların yüzünü güldürecek bu alışveriş deneyimini kaliteli ürünlerimizden ödün vermeden uygun fiyatlarımızı garanti ederek yapıyoruz! Ayrıca kapıda nakit ödeme yapabilir, dilerseniz diğer ödeme yöntemlerinden de faydalanabilirsiniz.

 

 

YUKARI